KONST / Litografier / Litografier 13767065
nr 1376 7065
Eje Öberg
(1929-2000), Sverige
Litografier, 3 st, Signerad, trädmotiv. Motivet: 39x29cm, yttermått inklusive ram: 52x43 cm
Kondition: en saknar glas
Eje Öberg, svensk keramiker målare född i Helsingfors 1929, död 2000.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:13:22
200 kr
350 kr
450 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Eje Öberg
Läs mer om Eje Öberg